Kvalitatīvi aromāti

Aromātu kvalitātes smaržas

Izmantojot tikai augstākās kvalitātes aromātus no visas pasaules, Air Aroma nodrošinās, ka visi aromāti būs konsistenti un patīkami, bez nepatīkamiem apakštoņiem vai zemas kvalitātes ķīmiskās bāzes smaržām.

Air Aroma difūzijas ēteriskās eļļas ir veidotas no 100% dabīgām ēteriskajām eļļam, bez nesējeļļām, ķīmiskām piedevām vai šķīdinātājiem. Mūsu difūzijas aromāti ir veidoti saskaņā ar visstingrākajiem IFRA standartiem un regulām.

Rādīt Air Aroma Aromātu izvēlni

International Fragrance Association

Tehnoloģijas

Konstanta gaisa aromatizācija

Air Aroma aromatizācijas sistēmas darbojas vienmērīgi un konstanti. Mēs garantējam, ka Jūsu izvēlētās telpas būs aromatizētas vienmērīgi un patīkami.

Air Aroma

Konkurence

 • Diena 1
 • Diena 7
 • Diena 14
 • Diena 21
 • Diena 28
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 100%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 76%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 57%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 48%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 36%
100%
75%
50%
25%

Patentēta tehnoloģija

Pateicoties mūsu patentētajai aukstā gaisa difūzijas tehnoloģijai, Air Aroma nodrošinās, ka aromātu kvalitāte tiks saglabāta vienmērīga visu difūzijas procesa laiku.

Atšķirībā no sildīšanas vai iztvaikošanas metodēm, aukstā gaisa difūzija nodrošinās, ka tiks sagalabātas eļļu dabīgās sastāvdaļas, nesabojājot aromāta neskartību un kvalitāti.

Rādīt Air Aroma Difūzeru izvēlni

Kompetence

Pieredze ir pats svarīgākais

Ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, Air Aroma ir augstākās klases uzņēmums aromatizācijas tirgū. Air Aroma ir lielākais piedāvātājs aromātu un aromatizāciju sistēmu pasaulē, un tiek uzskatīta par tirgus līderi.

Mūsu profesionālā aromātu dizaineru komanda un piegādātāji no sava darba pieprasa profesionālitāti un uzticamību. Mēs vienmēr ejam pēc augstākās kvalitātes, stila un inovācijām ko sniegt mūsu klientiem - lai Jūs varētu izbaudīt patīkamu atmosfēru.

Globālais tīkls

Mūsu globālais tīkls ir nesalīdzināms

Ar pieciem reģionālajiem ofisiem ( Austrālijā, Japānā, Nīderlandē, Amerikas Savienotājās Valstīs un Hong Kongā ), kurus atbalsta apņēmīgi Air Aroma izplatītāji vairāk kā 80 pasaules valstīs, Jūs varat būt droši, ka mēs sniegsim labāko servisu.

Rādīt Air Aroma atrašanās vietas

 • Reģionālie ofisi
 • Izplatītāji
Kur pasaulē atrodama Air Aroma?