Transports

Atpakaļ uz sarakstu

Aromatizācijas iespējas transportam

Transporta industrijas aromatizācija aizsākās 1959. gadā Parīzes metro. Tas tika darīts, lai pasažieri justos komfortablāk un patīkamāk. Šodien aromatizācija biznesa vidē paliek arvien nozīmīgāka. Mūsu klienti saprot, ka aromatizācija veicinās savu klientu lojalitāti un uzņēmuma atpazīstamību. Vai Jūs vēlētos piešķirt savam uzņēmuma luksusa pieskaņu, radīt relaksējošu atmosfēru vai radīt higēnisku un aicinošu vidi klientiem, mēs spējam apmierināt jebkuru aromatizācijas prasību.

Air Aroma ir pasaules līderis aromatizācijas sistēmu risinājumos. Mēs pieejam katram klientam individuāli, ar sapratni un profesionalitāti. Mūsu patentētās tehnoloģijas ļauj savienot Air Aroma aromatizācijas sistēmas ar Jūsu ventilācijas sistēmām, tādējādi ļaujot izbaudīt mūsu aromātus visiem Jūsu klientiem.

Ar brendu saistīti aromāti

Aromatizācijas mārketings ir kļuvis par svarīgu daļu uzņēmuma ''sejas'' radīšanai. Air Aroma ir izveidojusi specifisku aromātu priekš P&O Carneval kruīza kuģiem un aviokompānijas Quantas atpūtas telpām. Katra no šīm kompānijām ar aromātu palīdzību ir vēlējusies izpatikt saviem klientiem. Quantas izvēlējās aromātu, kurš atšķirs tos no konkurentiem. Carnival kruīza kuģi izvēlējās aromātu, kurš ir patīkami svaigs un salds, lai paliktu savu klientu atmiņās daudzus nākošos gadus.

Mūsu specializācija iekļauj vilcienu staciju aromatizāciju, kruīzu kuģu, lidostu atpūtu telpu un lidmašīnu aromatizāciju. Pateicoties mūsu plašajam izplatītāju tīklam pasaulē un mūsu plašajai aromātu, sistēmu daudzveidībai, Air Aroma spēs izpildīt jebkura klienta vēlmes.

Aromāta fakti

Zinātniski pētījumi apliecina, aromatizējot telpas ar lavandas eļļu, tās pozitīvi iedarbojas uz mūsu garstāvokli un samazina stresa līmeni.

Aromatizēšanas ieguvumi

  • Relaksējoša vide

    Aromatizācija samazina stresu un nemieru , gaidot uzgaidamajās telpās, nervoziem ceļotājiem.

  • Luksusa sajūta

    Aromatizējot biznesa un pirmās klases telpas, tas palielinās vērtību un prestižu šīm telpām.

  • Kvalitāte un komforts

    100% dabīgas ēteriskās eļļas, kuras iegūtas no augu ekstraktiem. Tāpēc tās ir gan veselīgas, gan ar šo augu attīrošajām īpašībām.

Mūsu klienti

Carnival Cruises

Carnival Cruises

Qantas

Qantas

Singapore Airlines

Singapore Airlines

Vēlaties iegādāties?

Sazinies ar mums

Sazinieties ar Air Aroma pārstāvi , mēs piepildīsim Jūsu uzņēmumu ar neaizmirstamu aromātu

Sazinies ar mums

Pieprasīt paraugu

Izmēģiniet. Pieprasīt paraugu no mūsu plašās aromātu izvēles, izmantojot mūsu Kontaktu Lapu

Izmēģiniet paraugu

Atpazīstamības aromāti

Vēlaties ekskluzīvu aromātu? Air Aroma dizaineri spēj izveidot aromātu, kurš būs tikai Jūsu brendam

Iegūsti savu unikālo aromātu