Ēdienu industrija

Atpakaļ uz sarakstu

Smarža pastiprina garšu

Ožas stimulācija nav jaunatklājums ēdināšanas industrijā. Konditorijas un maiznīcas šo tehniku jau izmanto vairākus gadus. Tie saprot, ka aromāts pastiprina garšu, un izmanto, lai iegūtu sev klientus, kuri bez šī aromāta klātbūtnes, nebūtu ieinteresēti iegādāties to produktus. Pētijumi apliecina, ka oža ir pats spēcīgākais un pazīstamākais stimuls, kurš rada emocionālu atbildi uz aromātiem, tādējādi vēlmi iegādāties produktus.

Aromatizācijas risinājumi restorānos, kafejnīcās un bāros

Ne vienmēr ir iespējams noteikt ēdiena aromātu. Iepakotus, konservētus, vai saldētus ēdienus mēs nespējam sajust, tādēļ izmantojot aromatizāciju, mēs varam ļaut nojaust kā smaržos iepakotais produkts. Veikali šo aromatizāciju izmanto, jo modernie ledusskapji vairs neļauj sajust īsto produktu aromātus.

Izvēlieties jūtamu aromātu, lai izveidotu neaizmirstamu pieredzi Jūsu klientiem. Air Aroma plašā premuim aromātu eļļu klāsts ir veidots, lai būtu piemērots ikvienam uzņēmumam - celtniecības, pārtikas veikalos un kino teātros un kafeinīcās. Piesaisties savus jaunos klientus ar svaigiem, sulīgiem aromātiem, kā ābola vai mango, vai romantiskiem šokolādes un kafijas aromātiem.

Aromāta fakti

Kad ASV lielveikals tika aromatizēts ar tikko ceptu maizes smaržu, ieņēmumi maizes nodaļā trīskāršojās.
(Hirsch, 1995, IJA)

Aromatizēšanas ieguvumi

  • Spēcīga veicināšana

    Produktu veicināšana ar aromatizācijas palīdzību, ļaus Jums izmantot pašu efektīvāko un spēcīgāko stimulāciju, kas ir izmaksu ziņā efektīvāks nekā cita veida mārketinga veidā.

  • Emocionāla saikne

    Aromatizējot telpas ar kvalitatīva ēdiena aromātu, Jūs veicināsiet klienta vēlmi izbaudīt Jūsu piedāvāto produkciju, tādējādi palielinot apgrozījumu Jūsu kompānijā.

  • Pastiprinoša jauda

    Oža pastiprina garšu kā neviena cita cilvēka maņa, tādēļ tai ir svarīga sastāvdaļa pārtikas nozarē.

Vēlaties iegādāties?

Sazinies ar mums

Sazinieties ar Air Aroma pārstāvi , mēs piepildīsim Jūsu uzņēmumu ar neaizmirstamu aromātu

Sazinies ar mums

Pieprasīt paraugu

Izmēģiniet. Pieprasīt paraugu no mūsu plašās aromātu izvēles, izmantojot mūsu Kontaktu Lapu

Izmēģiniet paraugu

Atpazīstamības aromāti

Vēlaties ekskluzīvu aromātu? Air Aroma dizaineri spēj izveidot aromātu, kurš būs tikai Jūsu brendam

Iegūsti savu unikālo aromātu