Autosaloni

Atpakaļ uz sarakstu

Aromatizēt Jūsu Autosalonu

Vai Jūs esat automašīnu tirgotājs vai ražotājs, Jūsu nērķis ir pasniegt savu brendu efektīvi un stiprināt attiecības ar Jūsu klientiem. Konkurence automašīnu industrijā liek autosaloniem meklēt jaunas mārketinga stratēģijas, kā piemēram aromatizācija, lai uzlabotu klientu pieredzi.Aromatizācija ir, lai radītu patīkamu sajūtu, atrodoties autosalonā, un stiprinātu patiesās sajūtas un emocijas.

Pārdošanas pieredze luksusa automašīnu tirgū, prasa neaizmirstamu pasniegšanas stilu un eleganci. Aromatizācija piedāvā jaunu standartu klientu apkalpošanas servisā.
Air Aroma Aroslim aromatizācijas sistēma ir populārākā izvēle autosalonu industrijā, jo tā acīm tīkami papildina telpu kā patīkams dekors.

Aromatizācijas risinājumi Autosaloniem

Air Aroma bez apstājas sniedzas pēc augstākās kvalitātes, dizaina un innovācijām, tādējādi esot labākie autosalonu aromatizācijas piedāvātāji. Aston Marting Shanghai nav tikai īpaši ar savu neatkārtojamību un individuāli veidotajām sporta mašīnām, bet tagad arī ar Air Aroma palīdzību, Aston Martin Shanghai sniedz saviem klientiem neatkārtojamu aromātu, kurš tikai un vienīgi asocējas ar viņu autosalonu. Autosalona vieglais, svaigais aromāts palīdz radīt brīvību un plašuma sajūtu.

Mercedes Benz un Air Aroma sadarbojas, lai saviem klientiem piedāvātu unikālu aromātu pieredzi, sezonāli mainot aromātus, kuri lieliski rada gadalaiku sajūtas.

Aromāta fakti

Cilvēku oža veido 75% no dienas emocijām un spēlē svarīgu lomu atmiņai

Aromatizēšanas ieguvumi

  • Brenda atpazīstamība

    Aromatizācija veido unikālu un ilgstošu iespaidu Jūsu klientiem.

  • Ilgāka uzturēšanās

    Klientu sajūtot patīkamu aromātu Jūsu autosalonā, jutīsies relaksēti un komfortabli, tādējādi tie pavadīs ilgāku laiku Jūsu telpās.

  • Emocionāla saikne

    Oža ir pirmatnējā un tiešākā maņa, kura veido emocionālās atbildes, tādējādi tieši ietekmējot mūsu garstāvokli, atmiņu un emocijas.

Mūsu klienti

Lexus

Lexus

Mercedes Benz

Mercedes Benz

Nissan

Nissan

Vēlaties iegādāties?

Sazinies ar mums

Sazinieties ar Air Aroma pārstāvi , mēs piepildīsim Jūsu uzņēmumu ar neaizmirstamu aromātu

Sazinies ar mums

Pieprasīt paraugu

Izmēģiniet. Pieprasīt paraugu no mūsu plašās aromātu izvēles, izmantojot mūsu Kontaktu Lapu

Izmēģiniet paraugu

Atpazīstamības aromāti

Vēlaties ekskluzīvu aromātu? Air Aroma dizaineri spēj izveidot aromātu, kurš būs tikai Jūsu brendam

Iegūsti savu unikālo aromātu