Bankas

Atpakaļ uz sarakstu

Klienta saglabāšana

Finanšu un banku industrijā, klientu lojalitāte ir galvenais faktors veiksmīgai darbībai. Klientu labsajūta Jūsu filiālēs ir svarīgs faktors, lai tie būtu Jums lojāli. Bankas sāk izmantot aromatizāciju, kā vienu no metodēm, lai to klienti būtu priecīgi apmeklēt tuvākās filiāles. Aromatizācijas nolūks ir izveidot relaksējošu atmosfēru steidzīgiem klientiem vai lai radīt siltu, mājīgu atmosfēru.

Gaidīšana garās rindās var būt nepatīkama un radīt negatīvu iespaidu uz klientiem. Klienti novērtēs, šo neizbēgami garo rindu, labāk, ja tā būs patīkami aromatizēta.

Patīkama pieredze atrodoties bankās

Aromatizācija var radīt iedvesmojošu atmosfēru un komfortu, un paaugstināt klientu apkalpošanas servisu, tādā veidā atstājot uz klientiem paliekošu, patīkamu iespaidu.

Apbalvota kā '' Pats uzticamākais uzņēmums Ķīnā'', China Merchants Bank ir pārspējuši savus konkurentus, izmantojot fokusēšanos uz inovācijām, augstāko klientu servisu un advancētākās tehnoloģijas. Pateicoties aromatizācijas ietekmei, China Merchants Bank tagad spēj sazināties ar saviem klientiem nebijušākā veidā. Air Aroma kopā ar China Merchant Bank izveidoja divus ekskluzīvus, sava uzņēmuma aromātus. Tā mērķis ir atstāt uz klientiem ilgstošu un neaizmirstamu sajūtu, tādējādi sasniedzot pilnīgu klientu apmierinātību.

Aromāta fakti

Aromatizējot telpas, kur atrodas Jūsu klienti, liks Jūsu klientiem justies patīkamāk un to pavadītais laiks Jūsu telpās šķitīs īsāks nekā patiesībā.
(Spangenberg et al. 1996)

Aromatizēšanas ieguvumi

  • Klienta saglabāšana

    Pozitīva pieredze, kuru sniedz aromatizācija spēj palīdzēt noturēt klientu un uzlabot biznesa darbību

  • Klienta apmierinātība

    Ir pierādīts, ka aromatizētās telpās cilvēkiem šķiet, ka tie ir uzturējušies īsāku laiku un tādējādi novērtē Jūsu uzņēmumu labvēlīgāk.

  • Brenda atpazīstamība

    Patīkama vide ir galvenā atslēga Jūsu brenda pozitīvam novērtējumam.

Mūsu klienti

China Merchants Bank

China Merchants Bank

Bank Leumi

Bank Leumi

Société Générale

Société Générale

Vēlaties iegādāties?

Sazinies ar mums

Sazinieties ar Air Aroma pārstāvi , mēs piepildīsim Jūsu uzņēmumu ar neaizmirstamu aromātu

Sazinies ar mums

Pieprasīt paraugu

Izmēģiniet. Pieprasīt paraugu no mūsu plašās aromātu izvēles, izmantojot mūsu Kontaktu Lapu

Izmēģiniet paraugu

Atpazīstamības aromāti

Vēlaties ekskluzīvu aromātu? Air Aroma dizaineri spēj izveidot aromātu, kurš būs tikai Jūsu brendam

Iegūsti savu unikālo aromātu