• Elestīgi noteikumi
  • Klientu atbalsts
  • Instalācija

Izīrējat vai iegādājaties

Īre

Ar elestīgiem kontrakta nosacījumiem, ( 12 - 60 mēnešiem) Jūs varat izvēlēties sev lizdevīgo no apmaksas veidiem. Ikmēneša maksājumā ietilpst gan aromatizācijas sistēmas, gan aromāti. Aromāti tiks piegādāti regulāri, iepriekš norunātajos datumos.

Īres iespēja dod Jums maksimālu elestību un pieejamību Air Aroma aromatizācijas sistēmām. Izmantojot aromatizācijas priekšrocības Jūs, gan Jūsu klienti gūs gandarījumu un patīkamas emocijas.

Iegāde

Jūsu ērtībai, Air Aroma piedāvā iegādāties ierīces uz nomas līguma pamata, regulāri piegādājot Jums jaunus aromātus un papildinot Jūsu aromatizācijas sistēmas.

Iegāde

Atbalsts

Atbalsts

Air Aroma rūp

Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte. Air Aroma piedāvā augstāko klientu apkalpošanu. Mūsu multinacionālajiem klientiem, mēs spējam piedāvā 24/7 atbalstu ar e-pasta palīdzību vai zvanot pa tālruni.

Air Aroma ir pasaulē lielākā aromatizācijas kompānija. Tas nozīmē, ka klients var justies ērti un zināt, ka mēs parūpēsimies par viņu jebkurā diennakts laikā. Profesionāli padomi, plašais izvēles klāsts, draudzīgais serviss un precizitāte raksturo Air Aroma.

Uzstādīšana

Plug & play

Vajadzīga uzstādīšana

Uzstādīšana un apkalpošana

Ne visiem Air Aroma produktiem ir nepieciešama uzstādīšana. Aroslim, Aromax un Aroscent ir darbināmi ar ''Plug&Play''. Pievienojiet to elektrības padevei un sajūtat patīkamus aromātus Jūsu telpās.

Ecoscent, Ecoscent Pro un Aroscent Pro ir nepieciešama uzstādīšana, lai to savienotu ar Jūsu ventilācijas sistēmām. Profesionāla uzstādīšana, nevainojama darbība.

Setup