Mazumtirdzniecība

Veids

Tilpums

Flakons

Flakons

Arobalance kombinācijā ar Aromax radīs rāmu un mierīgu atmosfēru Jūsu mājās vai ofisā. Iepiliniet tikai dažas pilītes Arobalance stikla smidzinātājā un izbaudiet relaksējošo Arobalance aromātu. Atkārtojiet to katru dienu maksimālam rezultātam. Arobalance priekš Aromax ir 13ml iepakojumā.

Pieejami šādos tilpumos:
  • 13ml (0.44 fl. oz) (Drīzumā)
Aerosols

Aerosols

Arobalance Aerosols ir pieejams parocīgās 2,5ml pudelītēs un lielākās - 50ml pudelēs, pietiekami, lai pietiktu mēnesim.

2.5ml pudelītei būs vieta jebkurā somiņā un ir ideāls risinājums lidojot ar lidmašīnu vai īsākos ceļojumos. Uzsmidziniet to uz gultas pārvalkiem vai spilvena pirms dodaties gulēt, tas ir ērti pārnēsājams un neuzkrītošs, lai to lietotu mājās vai ceļojumos.

Pieejami šādos tilpumos:
  • 2.5ml (0.08 fl. oz)
  • 50ml (1.7 fl. oz)

Vairumtirdzniecība

Veids

Tilpums

Pudele

Pudele

Arobalance var lietot kombinācijā ar Air Aroma profesionālo aprīkojumu, kā piemēram Aroslim, Aroscent vai Ecoscent.

Arobalance ir pieejami 250ml, 450ml vai 2000ml. Arobalance ir ideāli priekš vietām, kur ir sastopams nemiers, kā piemēram zobārstniecības klīnikas vai slimnīcu uzgaidāmās telpas. Izsmidzinot Arobalance, tas radīs mierīgu un rāmu atmosfēru un samazinās pacientu ierasto nemieru vai stresu šajās vietās.

Arobalance aromāts ir tikko svaigi pļautas zāles un citu zaļo augu smarža, šī smarža var būt efektīva tādās vietās kā bankas, kur ilga gaidīšana garās rindās var atstāt negatīvu iespaidu uz klientiem. Patīkamais Arobalance aromāts un tā iedarbība veicinās klientiem patīkamas un mierīgas emocijas.

Pieejami šādos tilpumos:
  • 250ml (8.5 fl. oz)
  • 450ml (15.2 fl. oz)
  • 2l (68 fl. oz)