Pārskats

Ecoscent Pro

Savienojumā ar Arologic, Ecoscent Pro piedāvā funkcionalitāti kā Aroscent Pro, bet ar iespēju to pievienot jau esošas celtnes ventilācijas sistēmai. Tā rezultātā Jūs iegūsiet nemanāmu aromatizāciju un labāku efektivitāti.

Ecoscent Pro

Multi aromātu izeja

Multi aromātu izeja

Lai spētu piedāvāt plašāku aromatizācijas diapazonu, Ecoscent Pro ir aprīkots ar trīs aromātu izvades punktiem, ļaujot to savienot ar vairākiem aromātiem vienlaicīgi. Kad Jūs esat uzstādījis Ecoscent Pro, Jūs varēsiet uzstādīt kalendāra sistēmu, lai izvēlētos laiku un dienu, kad ar aromātu palīdzību veidotu patīkamu atmosfēru savās telpās.

Multi aromātu izeja
3x aromāti

Iespējas

  • Arologic Ready

  • Līdz pat 5 litru kartridžai

  • Savienojama ar ventilācijas sistēmām

Aromatizēšana caur ventilācijas sistēmām

Air Aroma aromatizācijas eļļas tiek izsmidzinātas gaisā kā migla, kura sastāv no mikroskopiski mazām pilītēm, kuras veidojas spiediena rezultātā no filtrēta gaisa, kas pazīstams kā aukstā gaisa difūzija. Šī aromātu migla tiek pieslēgta ventilācijas šahtām, tādējadi konsistenti aromatizējot izvēlēto vietu.

Ventilācijas šahta

Ecoscent Pro

Ecoscent Pro

Vēlaties iegādāties?

Sazinieties ar mums, lai sāktu aromatizēt

Sazinieties ar Air Aroma un mēs palīdzēsim parūpēties par visu. No palīdzēšanas izvēlēties pareizāko aromātu līdz difuzoru uzstādīšanai. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu