Pārskats

Ecoscent

Ecoscent sistēma ir veidota priekš ļoti plašām telpām, kurās ir nepieciešama neredzama aromātu sistēma. Ideāli savienojama ar ventilācijas sistēmām.

Pieejami 450ml un 2 litru aromātu kartridžās; Ecoscent ir viegli lietojams un efektīvs. Pievienojot Ecoscent ventilācijas sistēmām, tas spēj aromatizēt plašu telpu vai vairākas telpas vienlaicīgi. Tas ir izcils risinājums izstāžu zālēm, kazino, ofisiem, lidostām vai plašiem viesnīcu lobijiem.

Ecoscent

Modeļi

Ecoscent r1

Ecoscent r1 ir paredzēts plašām telpām. To var novietot palīgtelpās,lai tas nebūtu uzkrītošs. Kā arī ir iespēja to pievienot tuvu ventilācijas sistēmām, tādējādi gaisa plūsma sajauksies ar aromātu, un Jūsu telpas būs vienmērīgi aromatizētas.

Ecoscent r2, r4, r6

Ecoscent r2-r6 ir ideāls risinājums lielām telpām, jo tās ir savienotas ar lielākiem difūzeriem, kuri ļauj aromatizēt lielāku platību. Kad Ecoscent tiek savienot ar ventilācijas sistēmām, aromāta izplešanās diapazons sasniedz pat 6000m3 (210,000ft3)

Ecoscent r1 and Ecoscent r2

Iespējas

  • Līdz pat 2 litru kartridžai

  • Iebūvēts taimeris

  • Savienojams ar ventilācijas sistēmām

Aromatizācija caur ventilācijas sistēmām

Air Aroma aromatizācijas eļļas tiek izsmidzinātas gaisā kā migla, kura sastāv no mikroskopiski mazām pilītēm, kuras veidojas spiediena rezultātā no filtrēta gaisa, kas pazīstams kā aukstā gaisa difūzija. Šī aromātu migla tiek pieslēgta ventilācijas šahtām, tādējadi konsistenti aromatizējot izvēlēto vietu.

Ventilācijas šahta

Ecoscent r1

Ecoscent r1 and Ecoscent r2

Vēlaties iegādāties?

Sazinieties ar mums, lai sāktu aromatizēt

Sazinieties ar Air Aroma un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko aromatizācijas sistēmu. Mēs esam, lai Jums palīdzētu