Pārskats

Aroslim

Ar pārklājumu līdz pat 650m3 (21,000 ft3) Aroslim ir ideāls risinājums bankām, veikalos,un mazāku viesnīcu foajē. Pateicoties acīm tīkamajam dizainam, alumīnija korpusam un plug&play iespējai Aroslim lieliski iederēsies ofisos , fitnesa klubos vai privātmājās.

Aroslim ir Air Aroma patentētā, ar aukstā gaisa difūzijas sistēmu, tehnoloģiju, kurā nodrošina efektīvu un vienveidīgu, noturīgu aromātu difūziju telpās. Aroslim rod jaunu nozīmi vārdam - daudzpusība.

Aroslim

Dizains

Aroslim

Viena poga - tas ir viss, kas vajadzīgs

Mūsu steigas pilnajās dzīvēs, redze un dzirde nogurdina mūsu prātus. Aroslim ir unikāla alternatīva, lai aromatizētu Jūsu uzņēmumu vai māju.
Ar vienu pogu maināma aromātu difūzija. Sešas dažādas aromātu difūzijas intensivitātes iespējas

Aroslim slaidā un gaumīgā forma komplimentē tā vienkāršoto darbību. Ievietojiet Air Aroma aromātu kartredžu, uzstādiet difūzijas intensitāti un atdzīviniet gaisu.

Krāsa

Melns vai sudrabots anodēts alumīnijs

Melnā vai sudraba krāsā, Aroslim modīgais, slaidais, neuzkrītošais dizains, komplimentē katru telpu. Alumīnija Aroslim, kas nerūsē, nenolietojas un ir dabai draudzīgs, ir produkts, kas ir veidots, lai kalpotu gadiem.

Aroslim

Vēlaties iegādāties?

Sazinieties ar mums, lai sāktu aromatizēt

Sazinieties ar Air Aroma un mēs palīdzēsim parūpēties par visu. No palīdzēšanas izvēlēties pareizāko aromātu līdz difuzoru uzstādīšanai. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu