Pārskats

Aroscent

Smalkas līnijas, kvalitatīvi izgatavoti un neatvairāmas krāsas raksturo vienu no Air Aroma pašu pirktāko produkta izvēli. Pateicoties tās aukstā-gaisa difūzijas tehnoloģijai, kura ir iebūvēta smalkā, anodētā alumīnijā. Aroscent ir labākā redzētā un sajūtamākā izvēle.

Vai Jūs meklētu pārvietojamu ( Aroscent Portable ) ,vai uz vietas stāvošu ( Aroscent Wall ) sistēmu - Aroscent piedāvā profesionālu aromatizēšanu viesnīcu priekštelpās, konferenču zālēs, mazumtirdzniecības veikalos, medicīnas iestādēs un daudzās citās vietās.

Aroscent

Modeļi

Aroscent Portable

Aroscent Portable ir veidots, lai pārvietošana nesagādātu neertības. Aroscent Portable ir izcils risinājums izstādēm, pārtikas stendiem un veikalu interjeram.

Aroscent Wall

Gaumīgs dizains un aromatizēšanas iespēja kā Aroscent Portable, Aroscent Wall ir lieliska izvēle Jūsu uzņēmumam. Aroscent Wall komplimentēs jebkuru interjerun un būs ideāls risinājums viesnīcās un veikalos.

Aroscent Portable un Aroscent Wall

Iespējas

  • Atbalsta Arologic

  • Iebūvēts taimeris

  • Plug & Play

Neatvairāmas krāsas

Aroscent ir pieejami 6 acīm baudāmās krāsās. Jums ir tikai jāizvēlas, kura no šīm krāsām saplūdīs ar Jūsu telpu interjeru.

Vēlaties iegādāties?

Sazinieties ar mums, lai sāktu aromatizēt

Sazinieties ar Air Aroma un mēs palīdzēsim parūpēties par visu. No pareizāko aromātu izvēles līdz difūzoru uzstādīšanai. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu.