Pārskats

Arologic

Labas tehnoloģijas padara dzīvi vieglāku un piešķir vēl lielāku vērtību mūsu dzīvēs. Arologic ļauj daudz vieglāk kontrolēt aromātu tieši vajadzīgajā intensitātē.

Kad Jūs pieslēgsieties Aroscent Pro, Jūs varēsiet mainīt trīs dažādus aromātus jebkurā momentā un sastādīt grafiku gadu uz priekšu.

Arologic

Arologic ļauj Jums pārvaldīt tūkstošiem aromātu difūzerus bez sarežģījumiem, tieši no Jūsu galda.

Jūs būsiet sajūsmā par Arologic. Pievienojaties Arologic no Jūsu mīļākās pārlūkprogrammas un savienojiet aromatizācijas iekārtas, kuras Jums ir uzstādītas. Vairs nekādu sarežģītu, nepieejamu vietu, vienkārši operējama Air Aroma programma, kurai varat piekļūt no sava datora, laptopa vai pat viedtālruņa, lai arī kurā pasaules malā Jūs atrastos.

Iespējas

1000 ierīces, 1 sistēma

Jūsu Arologic ļaus Jums kontrolēt tūkstošiem aromatizācijas iekārtas ar trīs tūkstošu pieejamo aromātu Jūsu tīklā. Iedomājaties - aromatizēt katru istabu viesnīcā no reģistratūras. Tagad tas ir iespējams.

Meklē un atrodi

Viegli pārvaldāmā sistēma ļaus Jums viegli pārvaldīt katru difūzeru. Jūs varēsiet meklēt un rediģēt produktus pēc atrašanās vietas, aromāta vai difūzera veida.

Saplānota aromatizācija

Arologic ļauj Jums automatizēt un sastādīt grafiku Jūsu aromatizētājiem. Iebūvētais kalendārs Jums dos pilnīgu kontroli pār iespēju izvēlēties kuru aromātu, kurā dienā, pulkstens cikos un ar kādu spēku aromatizēt Jūsu telpas.

Attāla piekļuve

Ja Jūs neatrodaties uz vietas, Jūs varat pārvaldīt Jūsu aromatizātorus no attāluma. Pieslēdzaties Arologic.com no jebkurienes pasaulē un iegūstiet pilnu pieeju Jūsu šifrētajai Arologic kontroles ierīcei.

Attāla piekļuve

Plug & play

Plug & play

Nekādas programmatūras

Arologic strādā Jūsu interneta pārlūkprogrammā, tāpēc tas strādā uz jebkura Mac vai personālā datora, vai viedtālruņa, ļaujot Jums viegli tam piekļūt. Viegli ar to strādāt jebkuram un jebkur.

Vienkārša uzstādīšana

Nav iespējams Arologic sistēmu uzstādīt vēl vienkāršāk. Pievienojiet Arologic kontroles paneli elektrībai un Jūs esat gatavs ar to jau strādāt. Nekādu programmu uzstādīšanu. Lai vadītu Arologic, pieslēdzaties interneta pārlūkprogrammai.

Arologic

Vēlaties iegādāties?

Sazinieties ar mums, lai sāktu aromatizēt

Sazinieties ar Air Aroma un mēs palīdzēsim parūpēties par visu. No palīdzēšanas izvēlēties pareizāko aromātu līdz difuzoru uzstādīšanai. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu